• VÄLKOMMEN TILL


    BY SWEDEN

    STRIHL®


  • VÄLKOMMEN TILL


    BY SWEDEN

    STRIHL®

Kontakta STRIHL

Huvudkontor & Lager

STRIHL Scandinavia AB
Adress: Magasinsgatan 6 B, 434 37 Kungsbacka, SWEDEN
Telefon: +46 (0)300 - 56 99 80
Fax: +46 (0)300 - 56 99 60
E-post: info (@) strihl.se (Sälj och administration)

Sverige växel: +46 (0)300-56 99 80

Projektkonsulent
Thomas Helgesson
Thomas.Helgesson@strihl.se
+46(0)708-30 20 95

Projektkonsulent
Stefan Söderström
Stefan.Soderstrom@strihl.se
+46(0)708-30 20 92

Projektkonsulent
Eddie Carlén
Eddie.Carlen@strihl.se
+46(0)708-30 20 99

Försäljning - Norr & Syd
Glenn Winberg
Glenn.Winberg@strihl.se
+46(0)708-30 20 94

Försäljning - Väst
Jessica Jacobson
Jessica.Jacobsson@strihl.se
+46(0)708-30 20 96









Försäljning - Stockholm/ Mellansverige

Johan Brokmark
Johan.Brokmark@strihl.se
+46(0)708-30 20 57

Produktchef / Försäljning
Andreas Andersson
Andreas.Andersson@strihl.se
+46(0)708-30 20 93

Marknad / HR
Linda Carlén
Linda.Carlen@strihl.se
+46(0)708-30 20 91

Ekonomi
Ulrika Petersson
Ulrika.Petersson@strihl.se
+46(0)708-30 20 56

Produktion / Kvalitetsansvarig
Jan Nordh
Jan.Nordh@strihl.se
+46(0)708-28 45 60




Logistik / Produktion

Marcus Vestling
lager@strihl.se
+46(0)708-30 20 97

Produktion
Fredrik Riegnell
lager@strihl.se
+46(0)708-30 20 64

Produktion
Lukas Wahlberg
lager@strihl.se
+46(0)734-03 36 08

 

VD / Produktutveckling
Rikard Carlén
Rikard.Carlen@strihl.se
+46(0)708-30 20 90

Finland Växel: +358 (0)10 320 5100

Försäljning, Finland
Jan Holmström
Jan.Holmstrom@strihl.com
+358 (0)50 511 8010

Försäljning, Finland
Mika Autio
Mika.Autio@strihl.com
+358 (0)50 511 8080



Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.