• VÄLKOMMEN TILL


    BY SWEDEN

    STRIHL®


  • VÄLKOMMEN TILL


    BY SWEDEN

    STRIHL®

Kontakta STRIHL

Huvudkontor & Lager

STRIHL Scandinavia AB
Adress: Magasinsgatan 6 B, 434 37 Kungsbacka, SWEDEN
Telefon: +46 (0)300 - 56 99 80
Fax: +46 (0)300 - 56 99 60
E-post: info (@) strihl.se (Sälj och administration)

Sverige växel: +46 (0)300-56 99 80

 width=Projektkonsulent
Thomas Helgesson
Thomas.Helgesson@strihl.se
+46(0)708-30 20 95

 width=Projektkonsulent
Stefan Söderström
Stefan.Soderstrom@strihl.se
+46(0)708-30 20 92

 width=Projektkonsulent
Eddie Carlén
Eddie.Carlen@strihl.se
+46(0)708-30 20 99

 width=Försäljning - Norr & Syd
Glenn Winberg
Glenn.Winberg@strihl.se
+46(0)708-30 20 94

 width=Försäljning - Väst
Jessica Jacobson
Jessica.Jacobsson@strihl.se
+46(0)708-30 20 96

 width=Produktchef / Försäljning
Andreas Andersson
Andreas.Andersson@strihl.se
+46(0)708-30 20 93

 width=Marknad / HR
Linda Carlén
Linda.Carlen@strihl.se
+46(0)708-30 20 91

 width=Ekonomi
Ulrika Petersson
Ulrika.Petersson@strihl.se
+46(0)708-30 20 56

 width=Kvalitetsansvarig/Säljsupport
Jan Nordh
Jan.Nordh@strihl.se
+46(0)708-30 20 57

 width=Logistik /Produktion
Lukas Wahlberg
lukas.wahlberg@strihl.se
+46(0)708-30 20 64

Logistik / Produktion
Marcus Vestling
lager@strihl.se
+46(0)708-30 20 97

 width=Produktion
Piotr Jachowitcz
lager@strihl.se
+46(0)707-18 17 79

 width=Produktion
Bayo Smith
lager@strihl.se
+46(0)738-91 61

 

 width=VD / Produktutveckling
Rikard Carlén
Rikard.Carlen@strihl.se
+46(0)708-30 20 90

Finland Växel: +358 (0)10 320 5100

 width=Försäljning, Finland
Jan Holmström
Jan.Holmstrom@strihl.com
+358 (0)50 511 8010

 width=Försäljning, Finland
Mika Autio
Mika.Autio@strihl.com
+358 (0)50 511 8080

Polen Växel: +48 667 116 700

 width=Försäljning, Polen
Jakub Nieduszyński
jakub@strihl.com
+48 667 116 700



Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies här.