• VÄLKOMMEN TILL


    STRIHL®


  • VÄLKOMMEN TILL


    STRIHL®


  • VÄLKOMMEN TILL


    STRIHL®

Kontakta STRIHL

Huvudkontor & Lager

STRIHL Scandinavia AB
Adress: Magasinsgatan 6 B,
434 37 Kungsbacka, SWEDEN
Telefon: +46(0)300-56 99 80
Fax: +46 (0)300 - 56 99 60
E-post: info@strihl.se (Sälj och administration)

Sverige växel: +46 (0)300-56 99 80

 width=Försäljning - Syd
Thomas Helgesson
Thomas.Helgesson@strihl.se +46(0)708-30 20 95

 width=Försäljning - Öst
Eddie Carlén
Eddie.Carlen@strihl.se 
+46(0)708-30 20 99

 

 width=Försäljning - Väst
Jessica Jacobson
Jessica.Jacobsson@strihl.se
+46(0)708-30 20 96

 

 width=Produktchef / Försäljning
Andreas Andersson
Andreas.Andersson@strihl.se +46(0)708-30 20 93

 width=Marknadsföring / Försäljning
Stefan Söderström
Stefan.Soderstrom@strihl.se +46(0)708-30 20 92

 width=Ekonomi
Ulrika Petersson
Ulrika.Petersson@strihl.se
+46(0)708-30 20 56

 width=Kvalitetsansvarig / Säljsupport
Jan Nordh
Jan.Nordh@strihl.se
+46(0)708-30 20 57

 width=Säljsupport
Lukas Wahlberg
lukas.wahlberg@strihl.se
+46(0)708-30 20 64












Logistik / Produktion

Johan Härdin
johan.hardin@strihl.se
+46(0)763 07 83 53

Logistik / Produktion
Marcus Vestling
lager@strihl.se
+46(0)708-30 20 97

 width=Logistik / Produktion
Piotr Jachowitcz
lager@strihl.se
+46(0)707-18 17 79












Logistik / Produktion

Fredrik Lidvall
lager@strihl.se
+46(0)763-07 64 72












 width=VD
Glenn Winberg
Glenn.Winberg@strihl.se +46(0)708-30 20 94

Finland Växel: +358 (0)10 320 5100

 width=Försäljning, Finland
Jan Holmström
Jan.Holmstrom@strihl.com
+358 (0)50 511 8010

 width=Försäljning, Finland
Mika Autio
Mika.Autio@strihl.com
+358 (0)50 511 8080

Polen Växel: +48 667 116 700

 width=Försäljning, Polen
Jakub Nieduszyński
jakub@strihl.com
+48 667 116 700



Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies här.